Бердичів

міська рада

Захисників і Захисниць України вшанували у Бердичеві під час патріотичного дійства

DSC_0164-3

01 жовтня вперше, згідно переходу на новоюліанський календар, у країні відзначають День Захисників і Захисниць України. День особливий, день знаменний і без перебільшень знаковий для кожного українця. Усіх тих, хто мужньо й самовіддано б’ються з російськими агресорами, відстоюючи право України та української нації на життя, тих, хто пішли у засвіти за волю й незалежність, вшанували у міському Палаці культури під час патріотичного дійства.

У фойє Палацу встановили скриньку для збору коштів на потреби та допомогу 139 батальйону територіальної оборони.

Українські оборонці йдуть у бій, осяяні й зміцнені подвигами своїх славних пращурів. Як і вільнолюбні козаки, як і непохитні воїни УПА, вони вірять у безмежну силу та надійний захист Покрови Пресвятої Богородиці, у Господню прихильність до тих, хто за справедливість, за мир, за добро.

Портрети загиблих Героїв-земляків вручили їхнім родинам начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк та начальник Бердичівського РТЦК та СП Віктор Нагорнюк. Кожен – символ великого горя, що принесла з собою війна, кожен – символ мужності, стійкості, відданості й істинної любові до Батьківщини та до свого народу. Схилені у пошані голови, біль та віра, рани й надія, сум та рішучість дати переможний бій…

У час, коли в Палаці віншували українських Захисників і Захисниць, міський голова Сергій Орлюк перебував у розташуванні 139-го батальйону Сил ТРО, куди вирушив, аби зустрітися з земляками й виказати їм слова підтримки від всієї громади. У своєму зверненні з нагоди знаменного дня, він, з-поміж іншого, нагадав про те, як непросто завоювати чиюсь довіру і як, бува, легко її втратити. Оборонці України – чи не єдині у країні, хто користується безумовною довірою всього народу. Цей моральний вибір багатомільйонної нації вільних та сильних духом людей українське військо заслужило, виступивши проти велетенської окупантської армади, яка донедавна вважалася другою армією на планеті. Його звитягу та відданість Батьківщині, його незламність та стійкість, його мужність, сміливість та готовність битися до останнього зміцнюють рідна, Богом дана, земля під ногами, плече бойового побратима і та сама довіра співвітчизників.

У бердичівській громаді наразі тихо й спокійно, констатує міський голова, у ній мають змогу працювати, навчатися, відпочивати. Загалом – жити. І Сергій Орлюк хоче, аби захисники України знали: люди у мирному місті живуть, ні на мить не забуваючи, що йде війна, що гинуть рідні, друзі, сусіди, знайомі. Разом з усією країною громада віддано працює на своє славне військо, працює на Перемогу України. Народ і його оборонці були, є і будуть разом, переконаний. Разом і переможуть.

Свою творчість усім присутнім у залі дарували артисти міського Палацу культури. Зі сцени звертались до Матері Божої з проханням про мир, про гідне і щасливе майбутнє для України та українців, закликаючи до натхненної й плідної праці заради якомога скорішої Перемоги.

Останні новини