Бердичів

міська рада

Майбутнє місце розташування Алеї Слави обговорили на зустрічі за участі сімей загиблих Захисників України та керівництва громади

DSC_0012-2

В актовій залі міськвиконкому керівництво громади зустрілося з родинами загиблих Захисників України. Метою зустрічі було узгодити місце розташування майбутньої Алеї Слави на честь тих, хто віддав життя за Батьківщину в російсько-українській війні. Участь у ній також взяли директори МКАРС та МКП «Бердичівкомунсервіс».

Варіанти можуть бути різні, зазначив, звертаючись до присутніх, міський голова, його бачення – цей проєкт, насамперед, не можна розглядати, погоджувати та реалізувати спонтанно й поверхнево. Алея Слави має виступити місцем тієї самої Вічної Пам’яті про бердичівських Героїв, вважає Сергій Орлюк, тож все має бути зроблено ґрунтовно, сучасно і навіки. У цьому питанні, підкреслив, думка членів родин загиблих та військовослужбовців, котрі зі зброєю у руках боряться, аби Україна жила, – понад усе.  

Попередньо бачення рідних щодо місця розташування Алеї Слави наступне: Алею, вважають, потрібно облаштувати на бульварі Лонського. Починатися вона має від 1-ї гімназії та простягатися у напрямку заводу «Прогрес».

Щодо обеліска перемоги радянського народу над фашистською Німеччиною, який розташований біля навчального закладу на початку бульвару, то сім’ї Захисників виступають за те, аби його демонтувати, а на звільненому місці встановити новий пам’ятник.

За результатами зустрічі, її учасники створили робочу групу, яка відпрацьовуватиме усі подальші дії стосовно облаштування Алеї Слави.    

Останні новини