Бердичів

міська рада

Міні-футбол, волейбол та скейтбординг: на території пляжу відкрито трикомпонентний спортивний простір

DSC_0381-3

До Дня Захисників і Захисниць України у Бердичеві, на території пляжної зони відпочинку, відкрили трикомпонентний спортивний простір. Відтепер усі охочі зможуть збагатити свій вільний час та відпочинок на березі Гнилоп’яті іграми у волейбол, міні-футбол та скейбордингом на окремо облаштованих майданчиках.

В якості «бойового хрещення» організатори дійства вирішили провести у день відкриття Кубок міста з міні-футболу та Кубок міста з волейболу. Що ж до скейт-парку, то продемонструвати для місцевої скейт-спільноти видовищний майстер-клас з Івано-Франківська приїхали два досвідчені профі – Олег Бойко та Олександр Жлуктенко.

Війна зробила і робить нині все можливе, аби зламати Україну, зламати українців, зруйнувати їхні плани та ідеї. Бердичів – не виключення, і однією з таких ідей, що свого часу опинилася під загрозою зриву, стала реконструкція пляжної зони відпочинку. В якості першої черги було заплановано будівництво трикомпонентного спортивного майданчика – з зонами для міні-футболу, волейболу та скейт-парком. У 2020-му почали будувати, у квітні 2022-го мали закінчити. Не дала війна.

Зрештою, постало два варіанти: забути про будівництво або ж довести почате до завершення. Перший означав поступову руйнацію вже зробленого і даремно витрачені кошти, другий – можливість для людей будь-якого віку займатися спортом, окультурювання великої ділянки пляжу, більш повноцінний відпочинок. Обрали друге: вклали ще певну частину коштів і завершили те, що почали.

Про все це говорили на відкритті народний депутат України Богдан Кицак, Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, депутатка Житомирської обласної ради, голова обласної Федерації шахів Людмила Кицак, секретар Бердичівської міської ради, виконавчий директор обласного відділення НОК України Богдан Коляда.

Спорт – це те, що в українців у генах, зазначили, це – не лише фізична міць і загартованість, це й реабілітація, що нині так потрібна захисникам України, це й ментальне здоров’я тощо.

Вони запрошують на пляж усіх охочих, зазначили виступаючі, і закликають не забувати, якою ціною дається мир та спокій на більшості території України. Війна обов’язково закінчиться, а спорт житиме вічно.

Участь у міні-футбольному Кубку міста взяли 10 команд. Складалися вони з військових, рятувальників, поліцейських та представників виправних установ. Який футбол можуть показати силовики? Звісно, потужний, яскравий і до останньої секунди гри. За результатами матчів, володарями Кубка стала команда місцевого відділу поліції ГУНП у Житомирській області.

Не менші пристрасті вирували зовсім поруч – на майданчику волейбольному. Після цілої серії ігор визначилася трійка кращих: почесну бронзу змагань здобули представники команди БЛІСП, другими стали гравці волейбольного клуба «Патріот». Звання володарів Кубка міста виборола команда Бердичівського фахового педагогічного коледжу.

А тим часом на третьому просторі гості з Івано-Франківська ділилися секретами своїх злетів та повітряних пасажів із прихильниками скейтбордингу. Той, хто до цього був далекий від цього виду спорту, мав можливість отримати масу емоцій, дивлячись на те, що виробляли на майданчику Олег та Олександр. Вітаючи усіх з відкриттям, Богдан Кицак висловив впевненість, що настане час, коли Бердичів прийматиме у себе круті скейт-форуми за участі справжніх профі.

Останні новини