Бердичів

міська рада

На обласному чемпіонаті з боксу, що пройшов у Бердичеві, формували збірну Житомирщини

DSC_0057-1

Протягом трьох днів бердичівський спортивний клуб «Крос» приймав обласний чемпіонат з боксу, що цьогоріч був присвячений пам’яті віце-президента обласної боксерської федерації Євгенія Ревенка. Свою майстерність, загартованість, витривалість і техніку на ринзі демонстрували близько 150 юних та молодих майстрів шкіряної рукавички з Бердичева, Житомира, Малина, Коростеня, Любара, Коростишева, Хорошева, Мирополя.

За результатами виступів, мало бути сформовано збірні Житомирщини для участі у всеукраїнських першостях. Змагання пройшли за підтримки департаменту національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, а також – обласної та міської федерацій боксу. Безпосередню участь в організації чемпіонату взяли віце-президенти боксерської федерації м. Бердичева:

 • Леонід Голуб;
 • Юрій Ніколаєнко;
 • Олег Сікорський;
 • Владислав Лісков;
 • Дмитро Шкляєв;
 • Олександр Вітюк;
 • Анатолій Павлюк;
 • Георгій Кущак;
 • Олександр Ревега;
 • Юрій Богатирчук;
 • Олексій Григорук.

На церемонії відкриття Подяками Бердичівської міської ради з нагоди Дня фізичної культури і спорту було відзначено тренерів-викладачів Олега Сікорського, Валерія Бірюка та Дмитра Процака. Окрім того, Олегу Сікорському вручили Відзнаку обласного відділення НОК України.

Від імені міського голови Сергія Орлюка учасників та гостей чемпіонату з початком боїв привітав депутат Бердичівської міської ради, віце-президент міської федерації боксу Юрій Ніколаєнко. Побажав, аби поєдинки вийшли видовищними та пройшли без травм. Разом із тим зазначив, що бокс – багатогранний вид спорту, який формує характер, розвиває чимало людських якостей, вчить крокувати до поставлених цілей і, зрештою, перемагати.

Попри війну на Житомирщині розвивається спорт і, зокрема, бокс, що не може не вселяти віру у те, що Україна переможе ворога і ще не раз заявлятиме про себе на різного роду міжнародних спортивних аренах. У цьому переконаний секретар Бердичівської міської ради, виконавчий директор відділення НОК України у Житомирській області Богдан Коляда.

Слова вітань на адресу учасників чемпіонату прозвучали також із вуст віце-президента обласної федерації боксу Олега Осецького та головного судді змагань, віце-президента міської боксерської федерації, керівника СК «Крос» Олега Сікорського. На подібних змаганнях разом зі збірними областей, зазначили, формується, власне, потенціал вітчизняного боксу. Робота це копітка і вона не припиняється ні на хвилину. Виховуються нові спортсмени, на престижних змаганнях лунають нові імена. Є сподівання на те, що, можливо, й серед учасників даного боксерського форуму, зростають Олімпійські чемпіони та чемпіони світу.

Останні новини