Бердичів

міська рада

Одноразову грошову допомогу на загальну суму у понад 1,5 млн. грн. нададуть у громаді до Дня Захисників та Захисниць України

1-10

Чергове засідання провели члени виконавчого комітету. Три проєкти рішень з п’яти розглянутих стосувалися сфери захисту прав дітей. Так одним із проєктів, згідно чинного законодавства та заочного рішення суду про позбавлення батьків батьківських прав, з метою соціального захисту дитині було надано статус дитини, позбавленої батьківського піклування.

Іншим своїм рішенням члени виконкому схвалили втрату чинності одного з попередніх своїх рішень щодо надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування. Третій проєкт рішення був пов’язаний з наданням дозволу на укладення договору купівлі-продажу квартири за рахунок грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, з оформленням частки на користь дитини.

Окремим рішенням, прийнятим на засіданні, основні засоби (два комплекти комп’ютерної техніки на загальну суму близько 20,0 тис. грн.) передадуть з балансу фінуправління міської ради на баланс виконавчого комітету міської ради.

До Дня Захисників та Захисниць України з бюджету громади буде надано одноразову грошову допомогу. Її отримають:

  • Особи з інвалідністю внаслідок війни І групи – 6 осіб по 4000 грн. кожен;
  • Особи з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи – 192 особи по  3500 грн. кожен;
  • Особи з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи – 168 осіб по 3000 грн. кожен;
  • Члени сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС/ заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України (батьки; дружини, які не вийшли заміж вдруге; неповнолітні діти та діти, які не мають (і не мали) своїх сімей) – 132 особи по 2000 грн. кожен.

Загальна сума допомоги складає 1 532 000 грн.