Бердичів

міська рада

Передсесійну роботу у постійних депутатських комісіях завершено. 12 вересня – чергова сесія Бердичівської міської ради.

DSC_0003-2

Із запропонованого на чергову сесію Бердичівської міської ради пакету проєктів рішень частину направлено на доопрацювання. Попередньо понад 20 проєктів має бути знято з розгляду. Таким, з-поміж іншого, став результат засідання 5-ти постійних депутатських комісій та Погоджувальної ради, які передували сесії.

Як повідомляє секретар міської ради Богдан Коляда, засідання комісій проходили тривало за часом, з детальними обговореннями, нерідко – з дискусіями й заслуховуванням інформації від спеціалістів міської ради та її виконавчого комітету.

Так, зокрема, було розвіяно чутки про «барабани по-бердичівські» та, начебто, недоцільність виділення на це коштів. Як інформувало керівництво відділу культури та музичної школи, кошти виділяються на придбання музичних інструментів, а також – інтерактивних дошок та відповідної оргтехніки. Власне, на те, що стоїть в основі освітнього процесу у будь-якій музичній школі.  

Низка проєктів, розглянутих на комісіях, традиційно була пов’язана з підтримкою ЗСУ. У бердичівській громаді допомога військовим є у пріоритеті, наголошує Богдан Коляда, забезпечення потреб різних підрозділів безперервно триває, і далеко не все те, чим громада допомагає своєму війську, можна оприлюднювати публічно.

Певну суму коштів із бюджету громади спрямують на галузь освіти. Більш того, на потреби цієї галузі вирішили направити кошти зі своїх депутатських фондів чимало народних обранців. Щодо галузі спорту, то попередньо запропоновано відкрити у ДЮСШ ім. Лонського ще три відділення. А це, звісно, нові ставки тренерам і теж видатки.

Мабуть, вперше за весь час депутати розглянули проєкт рішення, що стосуватиметься процедури встановлення партнерських відносин між Бердичівською міською ТГ та містами Європи й світу. Така практика, зауважує Богдан Коляда, існує у багатьох цивілізованих державах.

Предметом дискусій стали кілька проєктів, пов’язаних з земельними питаннями. За деякими буде спеціально створено робочі групи, інша частина потребує більш детального вивчення задля прийняття правильного рішення.

Загалом, констатує секретар міської ради, остаточно доля цілого ряду проєктів вирішиться безпосередньо на сесії під час голосування. Позиція депутатів, сподівається, спрацює на подальший розвиток громади.