Бердичів

міська рада

Подяку від командування за мужнього й безстрашного сапера Миколу Фіщука отримала Скраглівка

Дизайн-без-названия-61

Село Скраглівка і вся бердичівська громада можуть пишатися своїм звитяжним земляком – Захисником України Миколою Фіщуком. Староста села Ольга Мельник урочисто вручила його родині Подяку від командування частини, у складі якої Микола звільняє Україну від рашистських агресорів.
У Подяці засвідчено той факт, що сапер інженерно-саперного взводу в/ч А 4080 Микола Фіщук відповідально виконує свій військовий обов’язок із захисту суверенітету і територіальної цілісності України. Командири характеризують бійця як ініціативного, висококваліфікованого, мужнього та безстрашного воїна, котрий гідно виконує усі поставлені завдання з підтримання постійної бойової готовності та високої боєздатності свого підрозділу, тим самим наближаючи перемогу.

Висока оцінка військового керівництва не могла не розчулити Миколину матір – пані Ольгу та дружину Наталію. Їхній найрідніший чоловік у числі інших славних воїнів б’є ворога, його поважають і цінують, а головне – живий. Живий і особисто присутній на невеличких «подячних» урочистостях.

Наразі Микола Фіщук у відпустці. На слова особливо не щедрий: каже шлях обрано і з нього не звертатиме ні він, ні його побратими, ні весь український народ. Ось трохи відпочине й знову вирушить туди, де вирішується доля України. Робити цю долю світлою та щасливою.