Бердичів

міська рада

Прапор Бердичева з посланнями від відомих постатей громади продадуть на благодійному ярмарку. Подяку ЗСУ на стязі залишив і Сергій Орлюк.

1

До міського голови Сергія Орлюка з прапором Бердичева завітали студентки відділення дошкільної освіти Бердичівського педагогічного фахового коледжу. Завітали з проханням залишити на стязі невеличке послання для українських вояків.

Незабаром у педагогічному коледжі, розповідають дівчата, має відбутися благодійний ярмарок на підтримку Захисників та Захисниць України. Кожна група виставлятиме на ньому свої лоти. Звісно, вони приготують для продажу якусь смакоту, діляться майбутні вихователі, але хочеться «вистрілити» чимось незвичайним. Так виникла думка зібрати на одному прапорі побажання українському війську від відомих людей громади.

«Дякую за захист! Повертайтеся живі та неушкоджені з Перемогою. Ви – найкращі!», написав на стязі Сергій Орлюк. Бажання неодмінно спрацює, переконані студентки, як зробить свою справу й кожна зароблена на ярмарку гривня. Україна переможе, і кожен у ній має докласти зусиль, аби наблизити той світлий день.