Бердичів

міська рада

Пішов із життя 51-річний Захисник України, доброволець Віктор Камінський

Камінський_сайт

Війна з рашистськими агресорами забирає життя оборонців України. Йдуть у засвіти наші сини й доньки, наші батьки й матері, чоловіки й дружини, брати й сестри, друзі та знайомі. Розриваються навпіл серця, невимовна біль огортає душі. Загартовується й міцнішає прагнення вичавити ворога з рідної землі. Рішучість та безкомпромісність українців – твердіші за будь-який метал…

13 вересня не стало бердичівлянина Віктора Камінського… Зовсім недавно, наприкінці серпня, чоловік відзначив 51-й рік свого життя. Звичайна, здавалося би, біографія: народився у Хажині, там закінчив школу, після якої вступив до бердичівського 4-го ПТУ. Пішов служити до армії і вирішив продовжити військову службу у званні прапорщика. Потім службу залишив – став підприємцем.

Незвичайне почалося у 2014-му: Віктор Камінський вирушив до зони АТО. Мав поранення. Отримав статус інваліда війни ІІ групи. Коли стався повномасштабний напад росіян, чи міг дозволити собі перебути війну у тилу?.. Напевне ж, міг. Не міг лише всередині себе. Тому й пішов до районного центру комплектування та соціальної підтримки з тим, аби його відправили на фронт. Віктору відмовили. Тоді він пішов вдруге. А потім – втретє, вчетверте, вп’яте. Мобілізували його лише на шостий раз появи у центрі.

Віктор Камінський потрапив до 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади: служив на посаді головного сержанта взводу технічного забезпечення танкового батальйону. Толковий, знаючий, досвідчений. Не на словах розуміючий, чого варто бути відповідальним під час воєнних дій. І до кінця відданий Україні та її народові.

В якийсь момент знову довелося побувати на лікарняному ліжку – потребувалося лікування. На жаль, повернутися живим до побратимів та до рідних Віктору Камінському не судилося… Вічна Пам’ять і Шана тобі, Герою. Честь!  

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу смерті Віктора Камінського та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Церемонія прощання з Віктором Камінським відбудеться у суботу 16 вересня.

Заупокійне богослужіння за Українським Воїном розпочнеться о 10:00 у Хресто-Воздвиженському храмі ПЦУ (вул. Вінницька, 71а, район Дитячого світу).

Об 11:00 з Віктором Камінським прощатимуться у гарнізонному Будинку офіцерів (вул. Є. Старікова, 17).

ВІДДАМО ШАНУ СЛАВНОМУ ЗЕМЛЯКОВІ!

Останні новини