Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк відвідав «Білу туру»: у шаховому клубі завершилися ремонтні роботи

DSC_0036-3

Із результатом ремонтних робіт та новим обличчям шахового клубу «Біла тура» ознайомився міський голова Сергій Орлюк. Трохи менше 270,0 тис. грн. із бюджету громади рішенням депутатів міськради було виділено свого часу на ремонт приміщення клубу, і сьогодні директор МЦ «Спорт для всіх» Олег Рудніцький та фахівець клубу Юрій Разін демонструють, яким чином цими коштами розпорядилися.

Щодо самого приміщення «Білої тури», то розпочали, власне, з дверей – замінили старі на нові, пластикові. Облаштували натяжну стелю. Здерли старі шпалери, пошпаклювали стіни, пофарбували, оновили шпалери. Одну зі стін відтепер прикрашає величезний малюнок-логотип клубу. Окрім всього, поміняли прогнилу частину підлоги, оновили систему освітлення, придбали партію шахових годинників.

Ремонтні роботи також пройшли у вбиральні. У ній все зроблено, як то кажуть, з нуля – від нових комунікацій, дверей, підлоги, стін та стелі до новісінької сантехніки. Стеля – натяжна, підлога й частина стін – у плитці, нове освітлення.

Змінювати щось на краще і бачити результати цих змін – завжди приємно, констатує Сергій Орлюк. Новий антураж, сподівається, в якійсь мірі, спонукатиме юних шахістів до нових успіхів. Принаймні, вже є куди почепити численні відзнаки вихованців «Білої тури». Ну, а якщо більш серйозно, то тренувальний процес має проходити у цивілізованих умовах. І у бердичівській громаді поступово ці умови створюють.