Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк привітав із професійним святом колектив Бердичівського управління експлуатації газового господарства

DSC_0015-3

Із 01 вересня вони почали працювати у новій структурі, отримавши при цьому стару назву – Бердичівське управління експлуатації газового господарства. З професійним святом, що його газовики цьогоріч відзначають 10 вересня, їх привітали міський голова Сергій Орлюк та керівники й представники Гришковецької та Райгородоцької громад.

Як зазначив у своєму виступі начальник управління Віктор Мосійчук, нині, з утворенням ТОВ «Газорозподільні мережі України», вони переживають перехідний період, і роботи у зв’язку зі змінами вистачає. Втім, головне завдання, що стоїть перед газовиками України та Бердичівським УЕГГ зокрема, залишається незмінним – безперебійне та безаварійне постачання споживачам блакитного палива.

Є такі професії, про які більшість людей згадує лише тоді, коли виникають ті чи інші проблеми. На думку Сергія Орлюка, газовики – одна з таких професій. Коли батареї теплі, а на плиті гріється чайник, навряд чи замислюєшся над тим, скільки непублічної праці скількох непублічних людей вкладено у твій комфорт. А варто би про це не забувати.

Міський голова подякував колективу управління за чітку й віддану роботу, подякував тим, чиї сини, доньки, чоловіки й батьки воюють з ворогом. Коли оборонці України звільняють рідну землю від окупантів, зазначив, тут, у тилу, мають згуртуватися, працювати та не забувати підтримувати одне одного. Хлопці й дівчата, у числі яких – чимало представників газової промисловості, неодмінно повернуться додому з Перемогою, і вони повинні переконатися у тому, що недарма заглядали в очі смерті, недарма розривалися їхні серця від втрат найближчих побратимів.

Впевненість у тому, що все – недаремно, є, і свідчення тому – та кількість працівників БУЕГГ, яку, за поданням керівництва, було відзначено Грамотами й Подяками від різних установ та організацій. Грамоту Бердичівської міської ради за сумлінну працю, за професійність та відповідальність Сергій Орлюк вручив слюсарю з експлуатації та ремонту газового устаткування Миколі Кирилюку.

Останні новини