Бердичів

міська рада

Славнозвісний майстер шкіряного м’яча Сергій Ковалець відзначив свій ювілей товариською зустріччю у Бердичеві

Дизайн-без-названия-2

Свого часу у складі легендарного київського «Динамо» він став чемпіоном СРСР та чемпіоном України, був володарем футбольних Кубків обох країн. Грав, з-поміж іншого, у дніпропетровському «Дніпрі», запорізькому «Металургу», львівських «Карпатах», виступав за збірну України. В якості тренера, зокрема, вів до перемог молодіжну національну збірну.

05 вересня майстрові спорту міжнародного класу Сергію Ковальцю виповнилося 55, і зустрів їх знаменитий півзахисник у Бердичеві.

Із містом його пов’язують особливі стосунки: саме у ньому Сергій Ковалець відслужив 2 роки армії, саме тут грав за армійську команду «Зірка», очолювану тоді Мілетієм Бальчосом. Життя склалося таким чином, що у Бердичеві мешкають дві його доньки та онуки, мешкають чимало знайомих та друзів молодості. Тож свої «двічі відмінно» Сергій Ковалець не лише просто зустрів у Бердичеві, а й відзначив товариським матчем на добре знайомому йому бердичівському Центральному.

Щодо складу команд… Нині Сергій Ковалець тренує футбольну команду мерів міст України, тож у синьому на стадіон вийшла збірна керівників громад Житомирщини й Вінниччини, очолювана Гніванським міським головою Володимиром Кулешовим. Їхніми суперниками стала команда під символічною назвою «Бердичівські друзі Сергія Ковальця». У складі «жовтих», зокрема, – Валентин Пілецький, Ігор Дробиш, Геннадій Радзімінський, Михайло Бурлака.

Все, як кілька десятків років тому, лише трибуни тоді були повні, пригадують футболісти: цей самий стадіон, сотні вболівальників, котрі прийшли подивитися на феєричне дербі між місцевим «Прогресом» та армійською «Зіркою». За «Зірку» грає Ковалець, за «Прогрес» – Пілецький та Дробиш. Футбол екстра-класу…

Бердичів-2023… Невеличка церемонія відкриття зустрічі… Головна тема – війна і перемога України. Міський голова Сергій Орлюк та Мілетій Бальчос дякують ювілярові за доволі мужнє рішення зібрати у такий нелегкий час друзів та однодумців навколо себе.

Маємо ще один приклад того, як українці здатні єднатися, констатує Сергій Орлюк. Переможемо – повернеться красивий, видовищний футбол, переконаний, повернуться на трибуни глядачі. Сьогодні це, мабуть, є мрією кожного, хто присвятив «грі мільйонів» все життя. І нехай ця мрія збудеться.

Останні новини