Бердичів

міська рада

У Бердичеві представники литовського міста Алітус узгоджували подальші кроки зі співпраці

Дизайн-без-названия-62

У Бердичеві з візитом побували представники литовського міста Алітус – радник міського голови Саулюс Івошка та підприємець Мантас Кілкус. Нещодавно на сесії міської ради бердичівські депутати схвалили проєкт рішення про встановлення з Алітусом партнерських відносин, тож на зустрічі з Бердичівським міським головою Сергієм Орлюком, представниками міської ради та спортивної і культурної галузей, гості з Литви обговорили подальші кроки зі співпраці.

Налагодження партнерських зв’язків з містами країн ЄС є одним із пріоритетів у діяльності органів влади бердичівської громади, зазначив під час спілкування Сергій Орлюк. Перші кроки у відносинах між Бердичевом та Алітусом зроблено, констатував: наприкінці літа литовці гостинно прийняли у себе вихованців ДЮСШ м. Бердичева. На черзі – візит до Литви делегації від бердичівської культури. Спільні проєкти лише тоді матимуть успіх, висловив думку Сергій Орлюк, якщо в обох громадах є спільне бачення перспектив розвитку.

Таке бачення є, підтвердив, у свою чергу, Саулюс Івошка. Дізнаючись про те, чим живе нині бердичівська громада, з якими проблемами стикається, над реалізацією яких проєктів працює, зазначив, він зробив для себе висновок, що в Алітусі живуть практично тим самим, часто розв’язуючи аналогічні проблеми. Є свої успіхи, є над чим працювати.

В якості невеличкого подарунка від Бердичева гості отримали копію рішення Бердичівської міської ради про встановлення партнерства. А, отримавши, запевнили: у депутатському корпусі Алітуса є розуміння важливості відносин з Бердичевом. У жовтні там планують провести сесію міської ради, на якій, переконані, ідею партнерства буде підтримано.

Останні новини