Бердичів

міська рада

У громаді формують склад Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

ВПО_сводка

До уваги внутрішньо переміщених осіб та громадських організацій!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 року № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», Бердичівська міська рада формує склад Ради з питань внутрішньо переміщених осіб (далі – Рада).

Рада утворюється з метою сприяння в реалізації громадянських і політичних прав ВПО, сприяння забезпеченню і захисту прав та інтересів ВПО.

Персональний склад Ради утворюється у кількості 18 осіб: з яких чисельність представників органу, при якому утворено Раду, становитиме шість осіб, ВПО — дев’ять осіб та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав ВПО — три особи.

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради, які оцінює орган, при якому утворено Раду, є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність особистих досягнень або реалізованих проектів у сфері захисту ВПО, наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію мети та завдань Ради.

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих документів, які приймаються з 15.09.2023 по 30.09.2023 Управлінням сім’ї та соціального захисту Бердичівської міської ради за адресою: вул. Європейська, 83 м.Бердичів Житомирської області, в електронній (uszn@berdychiv-rada.gov.ua) та/або паперовій формі:

  • заява у довільній формі на ім’я Бердичівського міського голови;
  • документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт);
  • документ про освіту (за наявності);
  • мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
  • відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
  • довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія, або листа громадського об’єднання.

За додатковою інформацією звертатися за тел. +38 (098) 310 11 03

Управління сім’ї та соціального захисту Бердичівської міської ради