Батько загиблого бойового медика спецпідрозділу Kraken Володимира Галецького Геннадій Галецький разом з ініціативною групою спецпідрозділу зустрівся з міським головою Сергієм Орлюком, його заступницею Оленою Петрівською та спеціалістами міської ради. Мета зустрічі – висловити своє загальне бачення того, як має виглядати майбутня Алея Слави у Бердичеві.
Нагадаємо: Геннадія Галецького було обрано головою робочої групи від сімей загиблих Героїв-бердичівлян, котра займатиметься питанням створення Алеї. Тоді ж, на зібранні за участі родин, було попередньо визначено, що Алея Слави візьме свій початок від гімназії № 1, на бульварі Лонського.
На сьогодні вже досягнуто домовленість про те, що обеліск перемоги радянського народу над фашистською Німеччиною, розташований на початку бульвару біля навчального закладу, буде перенесено в інше місце.
Що саме постане замість обеліска, наразі ще не вирішено. Візія проєкту від Геннадія Галецького та військових Kraken наступна: ступаючи на Алею, люди мають розуміти, що в Україні – війна, що війна – це трагедія всього народу, що за збереження української нації віддали власні життя тисячі Захисників і Захисниць, серед яких – чимало жителів бердичівської громади. Але кожна війна колись закінчується і настає мир. Переможний мир прийде і до України. Тож, на думку військових, тема війни, з котрої має розпочатися Алея, неодмінно повинна перейти у тему мирного, світлого, успішного життя.
Оголошення конкурсу проєктів, певна кількість заявників-учасників, кваліфіковане фахове журі обирає, припустимо, три кращі, за його оцінкою, проєкти, згодом – громадське обговорення і так далі за процедурою. Подібної практики, зазвичай, дотримуються в інших містах, інформував членів ініціативної групи начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Олег Савицький.
На сьогодні візуалізації проєкту майбутньої Алеї Слави у військових немає. Кажуть, до наступної чергової сесії, що має відбутися 28 вересня, намагатимуться її презентувати.