Бердичів

міська рада

29 вересня в Україні згадують жертв розстрілів у Бабиному Яру

380608436_796980655555667_93848723449273654_n

«Голокост від куль»… Він тривав у Києві щодня, понад два роки – з вересня 1941-го і до листопада 1943-го. За цей час у столичному Бабиному Яру, за оцінкою фахівців, було страчено близько 100,0 тис. осіб – євреїв, українців, ромів, караїмів, цивільних, військових, учасників визвольного руху, так званих «саботажників», пацієнтів психіатричної лікарні тощо. У Бабиному Яру нацисти винищили практично все єврейське населення Києва…

«Ніколи знову», – так свого часу заявив весь цивілізований світ у відповідь на злочини, здійснені тоталітарними режимами. Людство віддавало данину пам’яті невинним жертвам, вшановувало героїв та самопожертву праведників світу.

Але через вісім десятиріч людиноненависницький та терористичний російський режим відновив нацизм у рашизмі. Принаймні, методи – ті самі: масові страти, убивства з особливою жорстокістю, фізичні й моральні тортури, спалювання тіл, викрадення й вивезення дітей. А на Бабин Яр падають уламки російських ракет, випущених по мирним людям, котрі прагнуть жити вільно й незалежно.

Світ має усвідомити: справжній мир та безпека можливі лише за повного винищення агресора. Лише тоді, коли винні понесуть справедливе покарання за скоєні злочини. Як нацисти у Нюрнберзі. Доказів та свідків для такого процесу вже більш ніж достатньо.