Бердичів

міська рада

Близько 70 проєктів рішень, що стосувалися життєдіяльності громади, затвердили депутати на 42-й черговій сесії міської ради

DSC_0040-3

Спочатку – робота у постійних депутатських комісіях, потім – не менш активна діяльність у Погоджувальній раді, що тривала протягом двох днів. Все це, у значній мірі, сприяло тому, що 42 чергову сесію Бердичівської міської ради депутати відпрацювали доволі злагоджено та з мінімумом дискусійних моментів.  

Традиційно кілька проєктів рішень стосувалися матеріально-технічного забезпечення підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії України та добровольчих формувань. Частину з них народні обранці вирішили обговорити у закритому режимі. За інформацією секретаря міськради Богдана Коляди, цього разу загальна сума допомоги громади військовим та нацгвардійцям склала близько 6,0 млн. грн.

У зв’язку з необхідністю поточного ремонту каналізаційної мережі, на 20,0 тис. грн. збільшено асигнування на утримання КУ «Центр надання соціальних послуг». Із депутатського фонду спрямують кошти на придбання кондиціонера для КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю».

700,0 тис. грн. виділено на проведення капремонту покрівлі Центру детоксикації та медичного витвереження. На кошти, за які попередньо планувалося закупити гольмієвий хірургічний лазер, вирішено придбати партію обладнання, предметів довгострокового користування, матеріалів та інвентарю для міської лікарні.

Група народних обранців спрямує кошти із депутатського фонду на підтримку галузі освіти.

Щодо галузі культури, то 500,0 тис. грн. направлять на придбання книг для поповнення фондів Публічної бібліотеки з філіями бердичівської громади. Окрім того, 200,0 тис. грн. планується витратити на ремонт стелі з заміною електромережі у дитячій бібліотеці та на поточний ремонт у молодіжно-волонтерському центрі «М-Формація». У філії № 5, що на Новоіванівській, встановлять сигналізаційне обладнання: на ці цілі спрямують близько 40,0 тис. грн.

За рахунок перерозподілу кошторисних видатків, придбають 800 шт. енергозберігаючих світильників. На капітальний ремонт дорожнього покриття з облаштуванням мережі водовідведення на вул. Шевченка буде виділено 5,0 млн. грн. Згідно, знову таки, перерозподілу коштів, передбачено кошти на будівництво станції знезалізнення, капремонт освітлення на станції «Південна», на будівництво слаботочної мережі з системою зовнішнього відеоспостереження (станція «Південна»), а також на капітальний ремонт сектору кладовища поховання загиблих воїнів (з облаштуванням місця для церемонії прощання та доріжок). З урахуванням цих та решти змін, депутати внесли відповідні зміни до профільних галузевих програм та до бюджету громади на 2023 рік.

Функції замовника з будівництва (розпорядника (одержувача) коштів) двох об’єктів передано Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОВА. Це стосується Станції знезалізнення та дитсадка на 200 місць, що на вул. Братів Міхеєвих (Червона Гора).

Бердичівська громада продовжує тримати курс на встановлення партнерських відносин з містами Європи. Так на сесії було затверджено проєкти рішень щодо встановлення таких відносин із польськими Явором, Седльце й Ченстохова.

Народні обранці проголосували за затвердження ліквідаційного балансу ліцею № 3 та за переміщення пам’ятника. Стосовно останнього, вирішено демонтувати та перемістити пам’ятник історії місцевого значення «На честь Перемоги у Великій Вітчизняній війні» з вулиці Європейської (район гімназії № 1) на територію МКП «Бердичівкомунсервіс». Його місце має посісти пам’ятник на вшанування героїчного подвигу Захисників України – суверенної і незалежної.

Пакет проєктів, розглянутих та у більшості своїй затверджених на сесії, стосувався земельних питань та сфери комунальної власності.

Наприкінці сесії депутат міської ради, віце-президент міської боксерської федерації Юрій Ніколаєнко вручив міському голові Сергію Орлюку Подяку від Національної федерації боксу – за вагомий внесок у розвиток та популяризацію боксу в Україні, за створення умов для розвитку спортивної спільноти, пропагування здорового способу життя та виховання у молоді волі до перемоги.

Останні новини