Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

1-9

Близько половини із двадцяти з лишнім питань, винесених на розгляд членів виконавчого комітету, було пов’язано зі сферою захисту дитячих прав. Так, зокрема, проєктами рішень визначалося місце проживання дитини та способи участі батька у вихованні дитини, встановлювалися опіка й піклування, при цьому призначалися опікун та піклувальник. Було надано дозвіл на укладення договорів дарування нерухомого майна на користь дітей та право користування яким мають діти.

Окремий проєкт рішення стосувався надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів: такий статус отримали одразу 39 дітей із категорії ВПО та 2 особи, яким на час виїзду з рідних домівок не виповнилося 18-ти років.

Матеріальну допомогу у розмірі 50,0 тис. грн. отримає сім’я одного з загиблих бердичівлян-Захисників України. Одноразову допомогу до Дня Захисників і Захисниць України отримають ще семеро мешканців громади: загальна сума допомоги складе 18,5 тис. грн.

На засіданні надали дозволи на встановлення реклами, на передачу в суборенду майна комунальної власності, на об’єднання квартир, а також погодили переведення житлових приміщень в нежитлові та їх реконструкцію.

Окреме рішення виконавчого комітету стосувалося структури та штатів Публічної бібліотеки бердичівської громади з філіями. Члени виконкому затвердили план роботи виконавчого комітету на IVквартал 2023 року та внесли зміни до одного з попередніх своїх рішень щодо Порядку компенсації витрат на тимчасове розміщення ВПО, котрі перемістилися у період воєнного стану