Бердичів

міська рада

Вітання з професійним святом приймають вітчизняні харчовики

IMG_20231013_081055-2

З нагоди професійного свята, що відзначається у неділю 15 жовтня, вітання приймали місцеві представники харчової промисловості. Від імені міського голови Сергія Орлюка й від себе особисто їх привітали керівники та представники управління економічного розвитку Бердичівської міської ради.

Продукти харчування, констатують, є основою життя й здоров’я людини, тож важко переоцінити важливість харчової галузі у роботі вітчизняної економіки в цілому. Вважається, що харчова промисловість України має потужний потенціал для подальшого успішного розвитку, і невід’ємною складовою цього потенціалу є низка виробників, котрі працюють у Бердичеві. У числі інших вони суттєво поповнюють бюджет громади та дають можливість працювати сотням людей. У числі інших приділяють особливу увагу застосуванню сучасних технологій та впровадженню різного роду інновацій. В результаті споживачі отримують високоякісну продукцію, що відповідає світовим стандартам.

Тож і знають про бердичівські харчові бренди, далеко поза межами міста й регіону. Знають і люблять, тому що доступно, якісно і смачно. За це, власне, і влада, і громада й дякують своїм землякам-харчовикам. Зокрема, Подяки Бердичівської міської ради вручили низці працівників наступних підприємств:

  • ТОВ «Бердичівський пивоварний завод» (директор – Володимир Ліпецький);
  • ТОВ «Бердичівпиво» (директорка – Любов Воєвода);
  • ТОВ «Три Ведмеді» (директор – Віктор Мельник);
  • ТОВ «Бердичівський хлібозавод» (директорка – Олена Левченко);
  • ТОВ «Бердичівський елеватор» (директор – Алтинбек  Мустапаєв);
  • ТОВ «М’ясовита» (директор – Геннадій Галецький);
  • ФОП Юрій Халандирьов;
  • ТОВ «Ревега» (директор – Віталій Побережний).

Подальшого успішного розвитку й процвітання у переможній, мирній Україні зичать виробникам Сергій Орлюк та уся бердичівська громада. Аби жили й працювали у гарному здоров’ї, любові, натхненні, достатку та з Господнім благословенням.

Останні новини