Бердичів

міська рада

До уваги опікунів/піклувальників над недієздатними/обмежено дієздатними особами!

Управління-сімї-та-соцзахисту-1

Шановні опікуни та піклувальники, нагадуємо!

  • Відповідно до п.4.1 Правил опіки та піклування, затверджених наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26 травня 1999 року № 34/166/131/88, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 17 червня 1999 року за  № 387/3680(далі – Правила), опікуни (піклувальники) подають щорічно, не пізніше 1 лютого, до органів опіки та піклування звіт про свою діяльність за минулий рік щодо захисту прав та інтересів підопічних, у тому числі щодо збереження належного їм майна та житла.
  • Згідно з абзацу 2 п.4.3 Правил, опікун (піклувальник) повинен раз на рік здійснювати повне медичне обстеження підопічних.
  • Відповідно до п. 4.7 Правил, опікун не має права без дозволу органів опіки та піклування укладати угоди, а піклувальник – давати згоду на їх укладання, якщо вони виходять за межі побутових.
  • Згідно абзацу 2 п.4.8 Правил, опікун (піклувальник)   не   має  права дарувати  від  імені підопічного, а також зобов’язувати себе від його імені порукою
  • Відповідно п. 4.9 Суми, які належать підопічним у вигляді пенсій допомоги чи   аліментів,   інших  поточних  надходжень  або  прибутків  від належного   їм   майна,   переходять  у  розпорядження  опікуна  і витрачаються на утримання підопічних
  • Відповідно до абзацу 2, пункту 4.11. Правил, на вимогу органів опіки та піклування опікуни/піклувальники зобов’язані подавати звіти в інший визначений ними термін.

Звіти приймають за адресою: м.Бердичів,вул.Європейська,83, кабінет №4.

За більш детальною інформацією звертатися за телефоном: 4-12-17

Управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради

Останні новини