Бердичів

міська рада

Завдяки їм живе Україна й кожен з нас: 01 жовтня відзначаємо День Захисників і Захисниць України

День-Захисників-і-Захисниць-України

Мабуть, кожен із нас знає, наскільки непросто завоювати чиюсь довіру і як легко її втратити. Довіра складається з дуже міцного матеріалу, який, втім, здатен вмить посипатися лише через якийсь вчинок.

Вони вважаються чи не єдиними в Україні, хто користується безумовною довірою всього народу – наші Захисники й Захисниці. Цей моральний вибір багатомільйонної нації вільних та сильних духом людей українське військо заслужило, виступивши проти велетенської окупантської армади, яка донедавна вважалася другою армією на планеті.

Один Український Воїн вартий купи озброєних рашистських зайд – у цьому переконався мало не весь світ. Його звитягу та відданість Батьківщині, його незламність та стійкість, його мужність, сміливість та готовність битися до останнього зміцнюють рідна, Богом дана, земля під ногами, плече бойового побратима і та сама довіра співвітчизників.

Звільнення кожного метра окупованої ворогом землі дається великим потом і дуже великою кров’ю. Хто здатен виміряти загальну довжину скорботних коридорів, крізь які пролягав останній земний шлях наших Героїв? Якої гіркоти материнські сльози? Якої пекучості біль, що переповнює таке невеличке за об’ємом серце? Напевне, єдине, що може втримати зламану горем людину на цій землі, це віра у те, що наші оборонці гинуть на цій війні недарма. Що буде Перемога, буде мир, і в цьому мирі житимуть вільним успішним життям українці.

Шановні Захисники й Захисниці української держави! Дорогі хлопці та дівчата! Завдяки вашому безприкладному героїзму та незламності, тут, у Бердичеві, ми маємо змогу засинати та прокидатися у спокої, працювати, навчатися, ввечері вертатися додому, відпочивати. Ми маємо змогу жити.

Але я хочу, аби ви знали: ми живемо з думкою про вас, ні на мить не забуваючи про те, що у країні війна, і що кожен бій може виявитися останнім для когось із наших рідних, знайомих, друзів, земляків, співвітчизників. Разом з усією країною бердичівська громада віддано працює на своє славне військо, працює на Перемогу України. Ми були, є і будемо разом з вами. Разом і переможемо!

Вічна Пам’ять та Вічний спокій загиблим українським оборонцям!

Слава Захисникам і Захисницям України!

Слава Україні!

З повагою та вдячністю – Бердичівський міський голова                 Сергій ОРЛЮК