Бердичів

міська рада

Захищаючи Україну, геройськи загинув кандидат у майстри спорту з шахів, 43-річний бердичівлянин Роман Хитрич

Хитрич_сайт

Непоправну втрату понесла бердичівська громада та шахова спільнота Житомирщини: звільняючи Україну від окупантів, геройськи загинув Роман Хитрич – кандидат у майстрі спорту з шахів, людина, котра значну частину свого такого недовгого життя присвятила тренерській роботі з юними прихильниками та майстрами «гри інтелектуалів».

Народився Роман у Казахстані. До Бердичева потрапив уже учнем випускних класів: 10-11 класи довчався у 2-й гуманітарній гімназії. Хлопець захоплювався шахами, тож паралельно відвідував шаховий гурток. По закінченні 17-го ПТУ у Житомирі та, здобувши вищу освіту, Роман зміг повністю присвятити себе справі, котру любив і до заняття якою прагнув – навчанню шаховій майстерності дітей та юнацтво.

Працював педагогом-організатором у бердичівському МЦ «Юність», фахівцем у МЦ «Спорт для всіх». Далі продовжив свою тренерсько-викладацьку кар’єру у житомирській ДЮСШ № 1. Його завжди оточувала дітвора, якій Роман із любов’ю та натхненням відкривав секрети світу під назвою «шахи», навчаючи класти на лопатки королів. Незмінно брав активну участь у шахових форумах, що проходили на Житомирщині.

Кілька місяців тому Романа Хитрича мобілізували. Пройшовши навчання, він потрапив до 66-ї окремої механізованої бригади ім. Мстислава Хороброго. Зазвичай, тихий, спокійний, вдумливий, готовий завжди допомогти й підказати, Роман проявив себе мужнім і незламним Воїном. Таким прийняв і свій останній бій. 07 жовтня, на Сватівському напрямку, що на Луганщині, солдат Роман Хитрич загинув, залишаючись до останнього подиху вірним українському народові та Україні. У серпні нашому землякові виповнилося 43 роки…

Вічна Пам’ять і Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Романа Хитрича та висловлюють щирі співчуття його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Останні новини