Бердичів

міська рада

За Україну без рашизму віддав життя доблесний Воїн Геннадій Трохимчук

Трохимчук_сайт-1

Аби жити, як цивілізовані люди, у мирній, потужній, незалежній державі… Де Людина і Закон – понад усе, де права і свободи – не порожній звук. Де прагнуть розвиватися, ставати кращими і роблять для цього реальні кроки, а тому навіть у думках не мають оголошувати комусь війну. Адже виховані на розумінні цінності людського життя. За таку Україну б’ються з рашистами українці. Битва ця вирішальна й кривава. Або воля й гідне життя, або смерть – іншого не дано.

За таку Україну загинув, як Герой, 42-річний бердичівлянин Геннадій Трохимчук. Чоловік, для якого не існувало невиконуваних завдань та роботи, якої би він не міг освоїти – будь-то зварювальником на «Прогресі», робітником обшивки, працівником на «Трьох Ведмедях». Геннадій був із тих, кому, здавалося би, судилося будувати, створювати, вдихати у щось життя. Вдихати життя у свою країну…

Злочинні наміри дикого сусіда зробили з таких мирних будівничих Воїнів. Справжніх, доблесних, мужніх і незламних.

Одним із таких Воїнів став старший навідник гаубиці артилерійського дивізіону 117-ї окремої механізованої бригади Геннадій Трохимчук. Відданий військовому та громадянському обов’язку, вірний присязі, готовий на найвищому рівні виконати завдання за призначенням. Таким наш земляк залишався до останньої миті свого земного життя. 19 жовтня 2023 року він загинув у бою, що точився на Запорізькому напрямку. Вічна Шана й Пам’ять тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громади глибоко сумують із приводу загибелі Геннадія Трохимчука та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!