Бердичів

міська рада

Звільняючи Україну від російських окупантів, геройськи загинув 30-річний бердичівлянин-доброволець Павло Кушніров

Кушніров_сайт

Мрія кожного українця – аби якнайшвидше перемогою України закінчилася війна з рашистськими агресорами. Та скільки би ще днів не точилася боротьба доблесних Сил оборони і всього народу з окупантами, не зменшиться рішучість українців, не стане слабшою їхня воля бути незалежною, сильною та єдиною нацією. Як не зменшиться біль від втрат наших Захисників і Захисниць. Цей біль не виміряти жодними приладами і не зцілити жодними препаратами. Полегшити його, мабуть, може лише перемога, мир, гідне життя у відновленій країні…

До Пантеону Героїв, котрі віддали за це свої власні життя, навіки увійде ім’я 30-річного Павла Кушнірова. 23 жовтня старший солдат Кушніров, мужньо виконуючи військовий обов’язок, геройськи загинув у бою з ворогом на Волноваському напрямку.

Павло – уродженець с. Андріяшівки Бердичівського району. Закінчив Райгородоцьку школу, після чого вступив до 4-го ПТУ. Мав справу з електрикою, працював на різних об’єктах і підприємствах.

24 лютого 2022-го розпочалося повномасштабне вторгнення рашистів, а вже 25-го Павло вирушив до Бердичівського РТЦК та СП з тим, аби його взяли до війська. Спочатку ніс службу в одному з автомобільних батальйонів, потім був переведений до 58-ї окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського. Разом із побратимами робив усе можливе, аби вигнати окупантів з рідної землі. До свого останнього подиху залишався вірним військовій присязі та своєму народові. Вічна Пам’ять і Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Павла Кушнірова та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!