Бердичів

міська рада

Нагороджені посмертно: нагрудні знаки «26 артилерійська бригада» отримали матері загиблих Героїв-Захисників Максима Корнійчука та Дмитра Войтюка

1-15

Вони навічно у пам’яті людській та в серці кожного українця, а відтепер і – в лавах славетної 26-ї артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича. Солдати Максим Корнійчук та Дмитро Войтюк.

І Максим, і Дмитро були водіями-електриками дивізіону артилерійської розвідки. Обидва ще дуже молоді, обидва доблесно й мужньо захищали Україну від російського ворога. Загинули вони теж в один день – 20 квітня 2022-го, у бою, що точився на Сєвєродонецькому напрямку.

Шануючи їхню звитягу та вірність військовому обов’язку, у частині прийняли рішення нагородити Максима Корнійчука та Дмитра Войтюка пам’ятними нагрудними знаками «26 артилерійська бригада» (посмертно). На початку 42 чергової сесії Бердичівської міської ради в актовій залі міськвиконкому нагороди, прапори бригади й квіти з рук представника частини та міського голови Сергія Орлюка отримали матері загиблих Героїв – Лілія Корнійчук та Лілія Войтюк.

Пам’ять про їхніх синів житиме у віках, запевнив матерів офіцер. Українська арта гідно й потужно відповідатиме окупантам за смерть побратимів 155-ма міліметрами.