Бердичів

міська рада

На благодійні кошти від бердичівської громади бійці 139 батальйону Сил ТРО «одягнули» у гуму військовий транспорт

Дизайн-без-названия-67

Представники 139-го батальйону Сил ТРО звітують, на що спрямували благодійні кошти від бердичівської громади.

106 520 грн., зібрані освітянами та представниками галузі культури під час благодійного патріотичного марафону на Центральній площі, витрачено бійцями на придбання 15-ти гумових покришок для військових вантажівок.

7 021 грн., нагадаємо, вторгували під час благодійного ярмарку у дитсадку «Дошколярик» (с. Скраглівка). На ці кошти у 139-му батальйоні закупили комплект зимової гуми та новий акумулятор для військового легковика.

Ще одну суму – 21 220 грн – передали нашим Захисникам представники 8-ї гімназії. Учні гімназії, розповідає директорка закладу Лідія Савченко, виявили бажання підтримати ЗСУ і запропонували педагогам влаштувати благодійний ярмарок – зі всілякою смакотою, виготовленим вручну ексклюзивним милом, патріотичними оберегами, картинами й витворами декоративно-ужиткового мистецтва. Саме у цей час до гімназії надійшло запрошення від Національного Поліського університету взяти участь у тамтешньому Ярмарку професій. Бердичівляни звернулися до ректора вишу Олега Скидана та проректора Івана Мартинчука з ідеєю об’єднати два ярмарки в одне дійство. Ті з готовністю погодилися, за що Лідія Савченко висловлює їм щиру подяку.

До гімназистів з 8-ї долучилися колеги з 1-ї та 17-ї гімназій, а також учнівсько-вчительський колектив ліцею № 4. За 1,5 години вторгували понад 20,0 тис. грн. За рішенням військових батальйону, ці кошти було витрачено на придбання двох комплектів зимової гуми для двох позашляховиків.

Війна триває, і збавляти оберти у допомозі українським оборонцям народ у жодному разі не повинен. Маємо підтримувати воїнство у будь-який спосіб. «Разом переможемо» – не гасло. Це істина.