Бердичів

міська рада

Ні цвяха, ні жезла, гарних доріг та людської вдячності: водіїв місцевих перевізників привітали з професійним святом

Дизайн-без-названия-5

Напередодні Дня автомобіліста і дорожника міський голова Сергій Орлюк зустрівся з місцевими перевізниками, а здебільшого – з тими, хто безпосередньо розвозить пасажирів міськими маршрутами у різні кінці Бердичева. Цього разу – аби привітати зі святом та подякувати за працю.

Із самісінького ранку ці чоловіки – вже на роботі. Будь-якої пори року, за будь-яких погодних умов. Мабуть, рідко хто з пасажирів, сідаючи до маршрутки, замислюється над тим, скільки небезпеки таїть у собі дорога, над тим, що зранку до вечора за кермом – то важко фізично, що ти весь час маєш бути в увазі, незмінно тримаючи в полі зору мало не все навколо.

Люди перемовляються між собою, занурюються у телефони, аж ось час виходити. Поїздка минула непомітно. А це, за великим рахунком, означає, що за кермом знаходився професіонал, висока майстерність якого не лише забезпечила твоє пересування, а й зробила його безпечним для твого здоров’я й життя.

«Одиничка», «двійка», «шістка», «дев’ятка», «четвірка», «десятка»… Ні цвяха, ні жезла вам та усім вашим колегам! Комфортних умов праці, гарних доріг та щирої поваги від людей. Нехай пасажири відчувають з вашого боку лише гідне ставлення і від душі реагують  щирими посмішками та словами вдячності.