Бердичів

міська рада

Одразу дві позачергові сесії в один день відбулися у Бердичівській міській раді

DSC_0038-1

40 позачергову сесію міської ради мали провести 03 жовтня бердичівські депутати. Порядок денний складався з 11 проєктів рішень плюс додатково внесли проєкт, що стосувався Програми децентралізації теплопостачання бердичівської громади.

Майже половина проєктів була пов’язана з матеріально-технічною підтримкою Захисників України – 139-го батальйону Сил ТРО, підрозділів ЗСУ, добровольчого формування бердичівської громади «Бердос», підрозділів Нацгвардії. Напередодні, під час Погоджувальної ради, начебто, було вирішено відкласти розгляд проєкту рішення щодо допомоги Нацгвардії і перенести його на найближчу, чергову, сесію. Привід – потреба детально вивчити профільну Програму та розглянути на постійних депутатських комісій.

Втім, коли дійшла справа до голосування за зняття даного проєкту з розгляду, потрібної для цього кількості голосів не набралося. Не знайшлося необхідної кількості голосів і для прийняття Порядку денного у цілому. За підсумком, виникла тривала дискусія, що завершилася оголошенням сесії закритою та невеличкої перерви.

Після чого депутати зібралися знову – на нову, вже 41-шу, позачергову сесію. Цього разу – без проєкту про допомогу підрозділам Нацгвардії у Порядку денному. Нову сесію відпрацювали оперативно й злагоджено. Внесли необхідні зміни до Програм допомоги військовим, затвердили рішення виконкому щодо одноразової грошової допомоги до Дня Захисників і Захисниць України, проголосували за виділення матеріальної допомоги важкохворим землякам на загальну суму 27,0 тис. грн.

Окрім того, депутати внесли зміни до Програми захисту населення: збільшили асигнування на пільгове медичне обслуговування осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, врахували спрямування 100,0 тис. грн. із депутатського фонду на облаштування ветеранського хабу, прийняли державну субвенцію на створення мережі спеціалізованих служб підтримки постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

На 3,3 млн. грн. збільшено статутний фонд МКП «Бердичівводоканалу». За ці кошти мають придбати водовоз – машину, що розвозитиме питну воду мікрорайонами громади у випадку блекауту та припинення водопостачання.

70,0 тис. грн. буде спрямовано на придбання лавок та сміттєвих урн для встановлення на території паркової зони по вул. Новоіванівській та Стадіонній. Відбудеться певний перерозподіл коштів по напрямках у межах Програми розвитку ЖКГ та благоустрою. Відповідні зміни було внесено до бюджету громади на цей рік.

Рішенням народних обранців змінено також місцеву Програму децентралізації теплопостачання. До неї внесли житлові будинки, що, згідно Програми (її 2-го етапу), підлягають відключенню від централізованого теплопостачання:

  • Будинок, що на вул. Свободи, 4 (83 % відокремлених квартир);
  • Будинок, що на вул. Садовій, 6 (75 % відокремлених квартир).