Бердичів

міська рада

Перший день жовтня: привітаймо людей шанованого віку

Дизайн-без-названия-63

Перший день жовтня… Цього дня у всьому світі вшановують людей шанованого віку. Не всі знакові дати у календарі святкують. Дуже недоречними виглядають іноді урочисті промови та сміх навколо, немає душевного піднесення, не тягне до пісні та до яскраво вбраних столів.

І перше, що я від усього серця хочу усім вам побажати, дорогі земляки, це, аби 1-го жовтня кожен із вас отримав у подарунок свято. Нехай невеличке, нехай без гучних застіль, але неодмінно у колі найближчих і найдорожчих вам людей. Щоби навколо було затишно від тепла сердець, а очі випромінювали світло.  

За плечима кожного з вас – ціле життя, і дуже часто не найлегше, яке би могло бути. Життя, в якому ви не сиділи, склавши руки, а віддано працювали задля того, аби достойно жила родина, достойно жили рідне місто та рідна країна. Ви народили та поставили на ноги дітей, нині багато хто з вас опікується онуками й правнуками.

Ми по праву пишаємося нашим військом, нашими Захисниками й Захисницями. Завдяки їм Україна не розчавлена окупантами. Це вони, ваші нащадки, дорогі земляки. Це ви їх виховали так, що у найнебезпечніший момент вони залишилися на своїй Батьківщині і зі зброєю  руках стали на її захист. Уклінна дяка вам за це.

Перемоги й миру Україні, а вам – Многая Літа у здоров’ї, любові, благополуччі й Божому благословенні.

З повагою та вдячністю – Бердичівський міський голова                      Сергій ОРЛЮК

Останні новини