Бердичів

міська рада

Працівники банку не телефонують, аби дізнатися конфіденційну інформацію щодо рахунків своїх клієнтів – поліція

Дизайн-без-названия-74-1

Двоє жителів Бердичівського району натрапили саме на таку шахрайську схему. Згодом вони звернулися із відповідними заявами до районного відділу поліції.

52-річний чоловік телефоном повідомив псевдопрацівнику банку номер своєї картки та секретні коди до неї. У результаті втратив 9 500 гривень.

48-річна бердичівлянка перейшла за посиланням, яке їй надійшло у смс-повідомленні ніби для авторизації у мобільному банкінгу. Для цього вона ввела всю інформацію по картці та лише згодом виявила списання 2 300 гривень.

Нині поліцейські встановлюють осіб, причетних до шахрайства, та нагадують правила, які допоможуть убезпечити себе від подібних злочинних посягань:

  • перевіряйте будь-яку інформацію, що пов’язана з обігом ваших коштів. Ніколи й нікому не повідомляйте термін дії банківської картки, CVV2-код, паролі, що надходять в SMS-повідомленнях;
  • якщо ви отримуєте подібні дзвінки від незнайомців, перервіть спілкування та зателефонуйте самі, але вже на офіційний номер телефону банку. Він зазначеній у вас на картці. Або завітайте до найближчого банківського відділення особисто. Інших способів розв’язати такі питання не існує!

Будьте уважними, не дайте себе ошукати та не дозволяйте пройдисвітам збагатитися вашим коштом! Розкажіть про заходи перестороги своїм батькам, рідним, сусідам та знайомим.

Бердичівський районний відділ поліції

Останні новини