Бердичів

міська рада

Розпочато підготовку Національного благодійного проєкту «Україна в моєму серці. Благодійники, меценати, волонтери»

Управління-сімї-та-соцзахисту-6

Благодійність та волонтерський рух стали рушійною силою фундаменту України. Це найпотужніша частина громадянського суспільства, яка об’єднує в одне ціле міста, громади, колективи, соціальні групи, окремих особистостей та мільйони людей із різних країн світу. Зусилля, стійкість та благородна діяльність, це не просто допомога, це і підтримка економіки країни.

Міжнародний благодійний фонд «Незламна українська нація та УІВЦ «Галактика» започаткували та розпочали підготовку Національного благодійного проєкту «Україна в моєму серці. Благодійники, меценати, волонтери».

Захід проходить та приурочений Міжнародному дню волонтера. Він має за мету розповісти суспільству та відзначити на національному рівні тих, хто надає благодійну чи волонтерську допомогу, досягає значних успіхів та прикладає максимум зусиль для нашої спільної Перемоги над ворогом.

Організація та підготовка Проєкту проходить за рахунок реєстраційних внесків учасників і спонсорських коштів, частина яких спрямована на забезпечення запитів надісланих до МБФ НУН від ЗСУ та випуск презентаційного видання про реалії життя тих, хто наближає перемогу.

Заявки на участь можуть подавати органи державної влади, місцевого самоврядування, безпосередньо самі благодійники та отримувачі допомоги, громадські організації, фізичні особи та інші.

http://galaktika2005.com.ua, https://www.ukrainiannation.com 

Управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради

Останні новини