Бердичів

міська рада

Свій земний шлях завершив доблесний Захисник України, доброволець Олег Григор’єв

Григорєв_сайт

Бердичівська громада – у глибокій скорботі: не стало Захисника України 52-річного Олега Григор’єва. У засвіти вирушив доблесний Воїн, справжній Чоловік, Патріот своєї Батьківщини, Людина, котра не могла і не захотіла бачити її поневоленою та зросійщеною.

Олег Григор’єв – корінний бердичівлянин. Навчався у 1-й школі, потім – у 33-му ПТУ. У Бердичеві його багато хто добре знав: Олег вважався хорошим майстром із ремонту автомобілів, ставив двері, вікна. Власне, був із тих чоловіків, які не бояться будь-якої роботи і яких робота любить.  

На війну з рашистами Олег Григор’єв пішов добровольцем, у листопаді 2022-го. Не міг дозволити, аби чужаки-окупанти оселилися на його землі назавжди. Не хотів терпіти наруги над Україною, над людьми, з якими був пов’язаний однією, українською, кров’ю.

Служив водієм у 30-й окремій механізованій бригаді ім. князя Костянтина Острозького. Так само, як і у рідному Бердичеві, користувався повагою серед побратимів. Повагою, заробленою своєю мужністю, стійкістю, відповідальністю та готовністю у найважчий момент підставити плече бойовому товаришу.

Повернутися додому живим нашому землякові не судилося: 10 жовтня серце сержанта Олега Григор’єва зупинилося назавжди…

Вічна Пам’ять і Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу смерті Олега Григор’єва та висловлюють щирі співчуття його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!