Бердичів

міська рада

Тарифи на тепло для населення залишаються незмінні – засідання виконавчого комітету

DSC_0067-2

Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ, комунальних некомерційних підприємств, що фінансуються з бюджету, та інших споживачів – таким був один із проєктів рішень, розглянутих на засіданні виконавчого комітету 09 жовтня.

Звертаємо увагу: тариф на тепло для населення залишається незмінний! Застосовано буде тариф опалювального сезону 2022-23 рр., вказаний нижче у п.п. 3.1

Комунальному підприємству «Бердичівтеплоенерго» встановлено тарифи на теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ і організацій, комунальних некомерційних підприємств, що фінансуються з бюджету та інших споживачів згідно з додатком 1 до цього рішення на рівні:

1.1. Для населення – 2 037,56 за 1 Гкал без ПДВ, з такими складовими: – тариф на виробництво теплової енергії – 1 747,81 грн. за 1 Гкал без ПДВ згідно з додатком 2 до цього рішення; – тариф на транспортування теплової енергії – 286,14 грн. за 1 Гкал без ПДВ згідно з додатком 3 до цього рішення; – тариф на постачання теплової енергії – 3,61 грн. за 1 Гкал без ПДВ згідно з додатком 4 до цього рішення;

1.2. Для бюджетних установ і організацій, комунальних некомерційних підприємств, що фінансуються з бюджету – 3 202,09 за 1 Гкал без ПДВ, з такими складовими: – тариф на виробництво теплової енергії – 2 779,87 грн. за 1 Гкал без ПДВ згідно з додатком 2 до цього рішення; – тариф на транспортування теплової енергії – 418,61 грн. за 1 Гкал без ПДВ згідно з додатком 3 до цього рішення; – тариф на постачання теплової енергії – 3,61 грн. за 1 Гкал без ПДВ згідно з додатком 4 до цього рішення;

1.3. Для інших споживачів – 3 202,09 за 1 Гкал без ПДВ, з такими складовими: – тариф на виробництво теплової енергії – 2 779,87 грн. за 1 Гкал без ПДВ згідно з додатком 2 до цього рішення; – тариф на транспортування теплової енергії – 418,61 грн. за 1 Гкал без ПДВ згідно з додатком 3 до цього рішення; – тариф на постачання теплової енергії – 3,61 грн. за 1 Гкал без ПДВ згідно з додатком 4 до цього рішення;

2. Встановити комунальному підприємству «Бердичівтеплоенерго» тарифи на послугу з постачання теплової енергії для населення, бюджетних установ і організацій, комунальних некомерційних підприємств, що фінансуються з бюджету та інших споживачів згідно з додатком 5 до цього рішення на рівні:

2.1. Для населення – 2 445,07 грн. за 1 Гкал з ПДВ.

2.2. Для бюджетних установ і організацій, комунальних некомерційних підприємств, що фінансуються з бюджету – 3 842,51 грн. за 1 Гкал з ПДВ.

2.3. Для інших споживачів – 3 842,51 грн. за 1 Гкал з ПДВ.

3. Тарифи встановлені пп. 1.2, 1.3, п. 1 та пп. 2.2, 2.3. п. 2 цього рішення застосовувати у період з 15.10.2023 до 30.09.2024.

3.1. На період з 01.10.2023 по 30.09.2024 нарахування плати за спожиту теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії для населення проводити з застосуванням тарифу на рівні тарифів, що застосовувалися в опалювальному сезоні 2021-2022 років, а саме: 1 693,53 грн. за 1 Гкал (з ПДВ).

Враховуючи стан оснащення приладами опалення місць загального користування в житлових будинках/будівлях та відповідні звернення мешканців багатоквартирних будинків:

  • Тимчасово, протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, КП «Бердичівтеплоенерго» при нарахуванні плати за послуги з постачання теплової енергії не застосовувати положення Наказу Мінрегіону від 22.11.2018 № 315 «Про затвердження Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг», що стосуються визначення і розподілу обсягів спожитої теплової енергії на загальнобудинкові потреби опалення будівлі/будинку (формула 1 та розділ IV Методики) та обсягу спожитої теплової енергії на опалення приміщень з індивідуальним опаленням та/або окремих приміщень з транзитними мережами опалення, через які прокладені транзитні трубопроводи внутрішньобудинкової системи опалення (формула 1 та 3 Методики).
  • У випадку, якщо більшість мешканців багатоквартирного будинку виявлять бажання проводити нарахування плати за послуги з постачання теплової енергії з визначенням і розподілом обсягів спожитої теплової енергії на загальнобудинкові потреби опалення будівлі/будинку та обсягу спожитої теплової енергії на опалення приміщень з індивідуальним опаленням та/або окремих приміщень з транзитними мережами опалення, через які прокладені транзитні трубопроводи внутрішньобудинкової системи опалення, КП «Бердичівтеплоенерго» здійснюватиме нарахування плати з врахуванням вищезазначеного починаючи з місяця, в якому буде надано протокол загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку оформлений відповідно до норм чинного законодавства.
  • Співвласникам багатоквартирних будинків та управителям забезпечити відповідність внутрішньобудинкових систем опалення проектним умовам до кінця періоду передбаченому в п. 5.1. 5. Встановити норму споживання теплової енергії, у разі відсутності вузла комерційного обліку теплової енергії, для населення, установ та організацій, що фінансуються з бюджету, інших споживачів, на рівні – 0,133 Гкал/м.кв. на рік.

Відповідальність за достовірність наданої інформації про розрахунок вищезазначених тарифів покладається на комунальне підприємство «Бердичівтеплоенерго».

Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

Ознайомитися з усіма додатками до цього рішення можна, пройшовши за посиланням :

https://doc.berdychiv.com.ua/document?category=6&number=285-23

Останні новини