Бердичів

міська рада

Ти як? Психологічний івент з нагоди Дня ментального здоров’я відбувся у Бердичеві

1-10

За ініціативи першої леді української держави Олени Зеленської, розпочалася всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», що покликана створити систему сервісів і послуг, які зможуть різними способами та дієвими механізмами підтримати українців у складні часи повномасштабної війни.

10 жовтня, у Всесвітній день ментального здоров’я, психологинею управління освіти і науки Бердичівської міської ради Оксаною Повійчук проведено психологічний івент для фахівців управління сім’ї та соціального захисту населення. Привертала увагу людей до важливості дбати про своє психічне благополуччя, навчатися зберігати рівновагу і стійкість у складних ситуаціях, не боятися звертатися за допомогою до психологів та розвивати свою життєстійкість.

Для українців цей день важливий як ніколи, адже через повномаштабну війну ми живемо у постійному стресі.

Термін «mental health», що перекладається як «психічне здоров’я», включає в себе емоційне, психологічне і соціальне благополуччя. То що ж потрібно людині для того, аби берегти своє «mental health»?

💙Фізична, психологічна та соціальна безпека.

💙Емоційна підтримка від близьких людей.

💙Можливість реалізовувати себе як особистість та розвиватися.

💙Вміння правильно реагувати на стресові ситуації, зменшуючи їхній вплив на фізичний стан, настрій, працездатність тощо.

💙Своєчасне звернення за підтримкою до фахівців.

Регулярне піклування про власний стан може наштовхнути на відкриття внутрішнього джерела сили, що допоможе пройти крізь складні часи. Тому дбати про своє ментальне здоров’я – така ж базова необхідність кожної людини, як і дбати про здоров’я фізичне.

Ментальне та фізичне здоров’я – нерозривне ціле.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників міста Бердичева

Останні новини