Бердичів

міська рада

У бердичівській громаді впорядкують та систематизують інформацію про водні об’єкти

DSC_0037

Впорядкування та систематизування інформації про водні ресурси, що розташовані на території бердичівської громади – цій темі було присвячено зустріч за участі міського голови Сергія Орлюка, фахівців містобудування, архітектури та земельних відносин, житлово-комунальної галузі, а також представниць компанії «Феодал. Проєкт» (Львів-Чернігів).

Загалом, компанія займається розробкою технічної документації щодо інвентаризації та встановлення меж земельних ділянок, проєктів землеустрою, нормативною грошовою оцінкою, надає послуги з геодезичних та землевпорядних робіт тощо.

На території бердичівській громаді її спеціалісти займатимуться водними об’єктами. Річка, озера, протоки тощо – громада повинна володіти точною інформацією про те, які ресурси має в наявності. Про місце розташування того чи іншого об’єкта, про те, як він фактично виглядає, яку площу має і т. д. Визначення точних меж водних обְ’єктів дасть можливість встановити у районі кожного прибережні зони – зони рекреації, які, відповідно, не підпадатимуть під різного роду забудову.

Для прикладу, якщо є наміри облагородити прибережну зону, фахівці вже матимуть уявлення, скільки, припустимо, піску потрібно, аби влаштувати на тій чи іншій її ділянці пляжну зону відпочинку. Ще один приклад: у результаті чиєїсь допущеної помилки нині одна з земельних ділянок рахується розташованою… прямісінько посеред водосховища. Тобто, потрібно все розставити за своїми місцями.

Кошти на даний проєкт виділила Житомирська обласна рада, «Феодал. Проєкт» став переможцем оголошеного раніше тендеру.

Зі слів представниць компанії Вікторії Кудри та Анни Клименко, в їхніх планах провести GPS-зйомку водних ресурсів, розташованих на території громади. Окрім того, вони зможуть провести інвентаризацію, виготовити необхідну документацію, зареєструвати все у державному водному кадастрі.

Учасники зустрічі попередньо обговорили схему виконання робіт. Того самого дня Вікторія та Анна приступили до GPS-зйомки.