Бердичів

міська рада

У боях за незалежність України загинув відважний Воїн-Захисник Олександр Гоша

Гоша_сайт

В історії української нації – чимало трагічних сторінок, пов’язаних зі споконвічною боротьбою за суверенітет і незалежність. Починаючи з 2014-го, цей чорний розділ поповнюється іменами славних оборонців новітньої України, котрі вступили у запеклу боротьбу проти рашизму та віддали власні життя за те, аби їхня країна, її люди жили нескореними російською недоімперією. До цієї когорти доблесних Героїв-Захисників навічно увійде 28-річний бердичівлянин Олександр Гоша.

Народився Олександр 28 березня 1995 року у Бердичеві, навчався у 12-й школі, після закінчення навчання вирішив пов’язати себе з будівництвом. Його спеціалізацією були внутрішні будівельні роботи. Свою справу молодий чоловік любив, знався на ній, і ці його якості приносили радість та втіху людям, які прагнули оточити себе сучасністю, надійністю, комфортом, затишком.

Наприкінці грудня 2022-го Олександра мобілізували. За оцінкою керівництва частини, служив він гідно, чітко виконуючи усі поставлені завдання. Мав заслужений авторитет серед побратимів, був по-справжньому вмотивованим бійцем.

26 жовтня 2023 року вірний військовій присязі, виявивши мужність та стійкість, молодший сержант Олександр Гоша геройськи загинув в одному з боїв, що точилися на Запорізькому напрямку. Вічна Пам’ять і Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Олександра Гоші та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!