Бердичів

міська рада

У свої 120 він має право на мрію, надію і на переконання, що успішно працюватиме в суверенній Україні – Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права

DSC_0085

Згадати минуле, поспілкуватися про сьогодення, поділитися мріями й планами на майбутнє запросив до себе на ювілейне родинне дійство Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права. Славетному навчальному закладу виповнилося 120 років.

На запрошення ювілярів відгукнулися усі ті, в серці котрих коледж посідає особливе місце – колишні випускники різних років, викладачі-ветерани, педагоги, які сьогодні формують кадровий потенціал громади й України, студенти. У числі почесних гостей – представники різних гілок влади.

З побажання закладу продовження його славної історії розпочав свій вітальний виступ директор БФКПЕП Іван Демусь. Непростими були ці 120 років, констатував, і у те, аби гідно зустріти день сьогоднішній, неоціненний внесок здійснило не одне покоління викладачів та студентів, за що незмінно кожному – щира дяка. Величезна дяка Збройним Силам, завдяки яким взагалі є можливість зустрічати мирні ранки, дні й вечори. Іван Демусь подякував сотням бердичівлян, до життя яких свого часу влився коледж, усім тим, хто, вийшовши з його стін, розбудовував та будує нині життєдіяльність багатьох галузей в Україні. Окрема увага й подяка – колективу викладачів, зґуртованій команді однодумців, які нині творять історію БФКПЕП. Творять разом із креативним і перспективним студентством – будівничим нової України.  

Іван Демусь із приємністю констатував факт розуміння й підтримки з боку обласної, районної та міської влади, тісної співпраці з ними. Не може не тішити директора коледжу існування дружби й партнерства з потужними місцевими підприємствами. Є злагодженість та єдине бачення подальшого розвитку з колегами з інших закладів фахової передвищої освіти. Отож у підсумку, резюмував, БФКПЕП має право на мрію та на переконання у тому, що успішно працюватиме у мирній, незалежній, суверенній Україні.

Від імені керівника Житомирської ОВА Віталія Бунечка й від себе особисто подякував Силам оборони за можливість працювати й зустрічати ювілейні дати заступник голови Юрій Денисовець. На окрему подяку, з його слів, заслуговують усі ті, хто своєю відданою роботою зуміли зберегти коледж як один з сучасних освітніх центрів, в яких молодь отримує якісну освіту. Збережено надбання багатьох поколінь. Сьогоднішні викладачі не залишили Україну, не розпорошили кадровий потенціал та повноцінно організовують навчально-виховний процес в умовах війни для близько 1,0 тисячі студентів. І, що дуже важливо, віддано працюють на перемогу української держави.

Формування фахівців-професіоналів, які успішно працюють на розвиток промислового та соціально-економічного потенціалу України: за твердженням Бердичівського міського голови Сергія Орлюка, це незмінно складало фундамент фахового коледжу промисловості, економіки та права. У свої 120, констатував, заклад, наповнюючи знаннями та життєвою мудрістю молодь, сам залишається молодим та енергійним. Тут є можливість не лише зробити перші кроки як майбутньому фахівцеві, а й розвинути будь-які свої таланти. Тут є можливість збудувати майбутнє та окреслити своє місце у ньому.

Сьогодні БФКПЕП є престижним закладом, випускники якого ціняться в Україні своїм фаховим рівнем. Про це у своїх виступах говорили депутатки обласної ради Алла Мусевич та Людмила Кицак, на це звертали увагу помічниця народного депутата України Б. Кицака Юлія Чепак та керівники районної військової адміністрації і районної ради. Коледж має гарну перспективу, вважають, адже випускає гармонійних особистостей, котрі сповна віддаються своєму покликанню і є при цьому істинними патріотами української держави.