Бердичів

міська рада

Щодня своїми помислами та вчинками бути гідними українських Героїв: у Бердичеві відбулося зібрання з нагоди Дня Захисників і Захисниць України

DSC_0107-1

Кожен із них поставив інтереси України, її державності, незалежності і, взагалі, життя вище життя власного. Взявши до рук зброю, вони пішли звільняти рідну землю від рашистських агресорів. Вони зламали ворожі плани знищити Україну за лічені дні. Щодня й щоночі, щохвилини й щосекунди вони демонструють безприкладну звитягу, мужність, стійкість та вірність своєму народові. Невимовно страшна й важка ця війна. Пекло на землі. Але вони борються з самовідданістю, рівної якій, мабуть, не знав світ. Життя у волі або смерть. Захисники й Захисниці України. Гордість, надія та віра української нації…

З нагоди Дня Захисників і Захисниць України біля Меморіалу «Слава Героям!» відбулося зібрання громадськості. Люди зібралися, аби доземно вклонитися усім, хто жене окупантів з української землі. Усім, хто поклав життя за те, щоби Україна була вільною й незалежною.

До присутніх звернулися начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк, Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, народний депутат України Богдан Кицак, голова районної ради Олександр Балянов. Безмежна дяка оборонцям України, зазначили, за кожен метр визволеної території, за стійкість та незламність. Українське військо навічно стане символом цієї незламності, як стане воно й основою ДНК нової України – переможної, мирної, відновленої та успішної. Нікому й ніколи не підібрати правильних слів, аби розрадити розбиті горем серця родин загиблих Героїв. Але у можливостях кожного своїми помислами та вчинками бути гідними їхнього подвигу.

Цього дня українці повинні згадати всіх, переконаний Сергій Орлюк: тих, хто на передовій, тих, хто у шпиталях, хто у полоні, та, звісно, кожного, хто ніколи вже не притулить до себе батьків, дружину, дітей. Спілкуючись із військовими, міський голова бачить в їхніх очах лише одне: сліди від пережитого, розуміння того, що далі буде дуже нелегко, відповідальність за життя мільйонів. Мільйонів… Але недарма українське військо вважається нині одним із найсильніших у світі. Із ним та з народною підтримкою Україна переможе.

Віра у Господню силу, у силу захисту Покрови Пресвятої Богородиці, міць ЗСУ та у щиру відданість своїй армії українського народу звучала і у словах представників релігійних конфесій – Благочинного Бердичівського округу ПЦУ, протоієрея Євгенія Шимченка та військового капелана ЗСУ, протоієрея Івана Цихуляка.

Після настановчих слів священиків учасники зібрання долучилися до Загальнонаціональної хвилини мовчання. Згадавши поіменно загиблих земляків, до підніжжя Меморіалу поклали живі квіти.

У всіх храмах Бердичева відбулися спільні молебні за полеглих Героїв: лунали молитви за мир, соборність та незалежність української держави.    

Останні новини