Бердичів

міська рада

Імунізація є питанням національної безпеки України

KIR-1

Після початку повномасштабної збройної агресії російської федерації проти України, медична система зустрілась з надскладними викликами, зокрема й щодо забезпечення епідемічного благополуччя населення.

На сьогодні, інфекційні хвороби – є проблемою. Найбільш дієвим та економічно ефективним заходом боротьби з інфекційними хворобами у світі визнано імунопрофілактику. За даними ВООЗ щороку, завдяки вакцинації вдається врятувати життя близько 3 млн. дітей!!!

Чинним законодавством, а саме: Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” визначено, що профілактичні щеплення з метою запобігання захворюванням на туберкульоз, поліомеліт, дифтерію, кашлюк, правець та кір в Україні є обов’язковими.

Імунізація є питанням національної безпеки України. За 7 місяців 2023 року було зареєстровано 30 випадків захворювання на кір в 10-ти регіонах.

МОЗ України ініційовано проведення кампанії щодо охоплення щепленнями всіх нещеплених дітей до 17 років проти кору. Вакцини є безкоштовними та доступними, усі препарати зареєстровані в Україні є якісними, безпечними та ефективними.

Виходячи з наведеного, не будемо наражати наших дітей на небезпеку, адже Конституція України гарантує кожному право на охорону здоров’я!!!!

Для того, щоб отримати детальну інформацію про щеплення, потрібно звернутися до педіатра або сімейного лікаря, з яким заключено декларацію дитини та найголовніше – не зволікати!

Відділ охорони здоров’я Бердичівської міської ради

Останні новини