Оголошення про проведення громадського обговорення щодо зміни назв вулиць та провулків у м. Бердичеві

Pls_info-1-paqcluwjr0c9kilus37hajlkx5n9wowv3mftsbkm1s

Бердичівська міська територіальна громада в продовження процесу декомунізації та дерусифікації, тобто позбавлення об’єктів топоніміки громади від ідеологічних кліше та міфів російської імперської спадщини, повідомляє про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків у місті Бердичеві.

Бердичівська міська рада Житомирської області пропонує бердичів’янам долучитися до громадського обговорення з питання перейменування низки вулиць, які підлягають дерусифікації.

Громадське обговорення відбувається, відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» і триватиме з 09.10.2023 до 10.12.2023.

Підсумки громадського обговорення щодо перейменування вищезгаданих об’єктів будуть оголошені протягом 10 (десяти) робочих днів після завершення його проведення.

Просимо мешканців Бердичівської міської територіальної громади активно брати участь у обговоренні та протягом строку обговорення надавати пропозиції у паперовому вигляді організатору громадського обговорення – Бердичівській міській раді Житомирської області за адресою: 13300, Житомирська обл., м. Бердичів, пл. Центральна, 1 (ЦНАП, робоче місце №14) або заповнивши відповідну форму на інтернет-порталі Бердичівської міської ради Житомирської області у розділі «Громадські обговорення», або за посиланням: https://forms.gle/dekSd4pBQEfQyCP6A .

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ У М. БЕРДИЧЕВІ (ПОЧАТОК 09.10.2023 – КІНЕЦЬ 10.12.2023)

Назва вулиціЗапропоновані Комісією назви для винесення на громадське обговорення
ВУЛ. і ПРОВ. АШИРБЕКОВА1. вул. і пров Нижня (-ій) (історична назва)
2. вул. і пров. Теодора Раковецького