«Єдине інформаційне вікно для ВПО» діє в управлінні сім’ї та соціального захисту населення

1-4

«Єдиним інформаційним вікном для ВПО» можуть скористатися у Бердичеві внутрішньо переміщені особи. Вікно діє при відділі соціального захисту ВПО та постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради.

Відділ надає наступні послуги:

• Взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, видача довідок про взяття на облік;
  • Приймання заяв про надання допомоги на проживання ВПО та призначення допомоги;
  • Приймання заяв про надання матеріальної грошової допомоги населенню, постраждалому внаслідок підриву греблі Каховської ГЕС, у тому числі – на грошову допомогу від Агенції ООН та Міжнародного комітету Червоного Хреста;
  • Інформування та кваліфіковані консультації щодо отримання різних видів гуманітарної допомоги, влаштування до закладів освіти, надання медичних послуг, оформлення необхідних документів тощо.

Місце розташування «Єдиного інформаційного вікна для ВПО»: м. Бердичів, вул. Європейська, 83, 1-й поверх управління сім’ї та соціального захисту населення, кабінет № 3.

Графік роботи: понеділок-п’ятниця, 08:00-17:00, обідня перерва – 12:00-13:00. Субота й неділя – вихідні.

Телефони для довідок: (098) 310 11 03; (04143) 4 13 70.