Бердичів

міська рада

10-річний ювілей відзначила благодійна організація «Кармель»

photo1698136594-1-1

10 років тому на території Санктуарію Матері Божої Бердичівської утворилася благодійна організація «Кармель». Упродовж цього часу її активісти проводять освітні програми для різних груп населення, надають психологічну, юридичну та іншу допомогу військовим та сім’ям, які постраждали під час війни. Для людей з фізіологічними вадами, зокрема, був відкритий Центр фізичної реабілітації та сенсорної терапії.

На честь ювілею учасники театральної студії «Notes de Vita», що діє при БО «Кармель», влаштували концерт «Декада добра» у Театрі на Європейській. У залі були присутні міський голова Сергій Орлюк та його заступниця Олена Петрівська, Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Даміан Цярціньскі, директор Центру надання соціальних послуг Людмила Колесник, виконавчий директор Caritas-Spes Ukraine отець В’ячеслав із колегами, представники Stowarzyszenie Odra – Niemen зі Львова, настоятель Парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії отець Віталій Козак.
У своїх виступах Сергій Орлюк та Даміан Цярціньскі, зазначили, з-поміж іншого, що багаторічна діяльність “Кармелю” є високопрофесійною та результативною, про що свідчить постійний розвиток у напрямку допомоги потребуючим. Знаковими подіями у житті організації стали відкриття Центру польської мови, Центру фізичної реабілітації та сенсорної терапії, Сімейної порадні для психологічної і юридичної допомоги.

Від імені бердичівської громади Сергій Орлюк дякує БО «Кармель» та її керівникам – отцеві Юзефу Кухарчику, сестрі Ніні Тартачник та попередній керівниці Лілії Обшті за вагомий внесок у розвиток духовності на теренах Бердичева та поза його межами.