Бердичів

міська рада

17 жовтня у Бердичеві стартує опалювальний сезон

DSC_0001-2

У вівторок 17 жовтня у місті стартуватиме опалювальний сезон. Про це на оперативній зустрічі під головуванням заступниці міського голови Олени Петрівської доповів директор КП «Бердичівтеплоенерго» Сергій Приймак.

Системи до подачі тепла готові, інформував, операторів котелень виведено на робочі місця, починає працювати у цілодобовому режимі диспетчерська служба «Бердичівтеплоенерго», відпрацьовано схему позмінних чергувань слюсарів підприємства.

Зранку 17 жовтня планується розпломбувати вузли обліку газу на котельнях, з обіду розпочнуть подавати тепло до дитячих садків, шкіл, житлових будинків. До вечора, зі слів Сергія Приймака, у будинках має бути тепло.

Після того, як системи відпрацюють 1-2 години, звертає увагу директор «Бердичівтеплоенерго», необхідно буде стравити залишки повітря на верхніх поверхах (там, де встановлено вентиляційні крани). Це дасть можливість забезпечити належну циркуляцію у будівлях.

У випадку позаштатних ситуацій теплоенергетики просять телефонувати до Служби інформації та допомоги населенню Бердичівської міської ради за номерами: 15-05 або (068) 645 15 05. Фахівці служби оперативно зв’язуватимуться з диспетчерами «Бердичівтеплоенерго», котрі, у свою чергу, організовуватимуть виїзд чергової бригади задля усунення аварійної ситуації.