Бердичів

міська рада

8-му річницю з дня створення відзначили у 226-му автобаті

DSC_0019-10

Військові 226-го окремого автомобільного батальйону відзначили 8-му річницю з дня створення частини. Вони були серед тих, хто першими вступили у боротьбу з росіянами та їхніми поплічниками сепаратистами, зазначили на зібранні з нагоди святкової дати, і за цей час з честю подолали багато випробувань, на відмінно вирішили усі непрості завдання, поставлені керівництвом держави та ЗСУ. Іноді ціною власного життя…

Сьогодні особовий склад частини продовжує зміцнювати обороноздатність української держави, доблесно захищаючи її цілісність та недоторканість, зазначив у своєму виступі командир батальйону підполковник Андрій Колесник. 226-й автобат по праву здобув славу надійного підрозділу, який здатний виконувати завдання за призначенням будь-якого ступеня складності і за будь-яких умов. Вони й надалі гідно нестимуть високе звання Захисників України, запевнив комбат.  

Бійців батальйону привітало вище керівництво з ОК «Північ», а також очільники бердичівської громади та Бердичівського району – Сергій Орлюк, Дмитро Гедз, Олександр Балянов. Поняття «військовий» ніколи не було у Бердичеві просто словом, нагадав Сергій Орлюк, нині ж, у часи війни з потужним ворогом, мужні та стійкі оборонці України стали її символом і гордістю. Бердичівляни підтримують своє військо різного роду допомогою та щирою молитвою. І вірять: за їхніми славними Захисниками і Захисницями, за всією українською нацією – правда, а значить і перемога.

Останні новини