Бердичівську громаду відвідала регіональна координаторка взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Житомирській області Олена Коваленко

1-9

Регіональна координаторка взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирській області Олена Коваленко провела прийом громадян у Бердичівській міській раді. Жителі громади були завчасно проінформовані про дану зустріч через Офіційний сайт міської ради та сторінку ради у Facebook.

Окрім того, координаторка зустрілася з працівниками міської ради у рамках інформаційно-просвітницького заходу на тему «Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, доступ до публічної інформації та розповсюдження даних». Олена Коваленко також розповіла про роботу Житомирського регіонального представництва з прав людини.

Бажаючі мали можливість доєднатися до заходу та отримати відповіді на поставлені питання.