Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

DSC_0066-2

Двадцять проєктів рішень розглянули на черговому засіданні члени виконавчого комітету. 50,0 тис. грн. із бюджету громаду буде виділено в якості матеріальної допомоги сім’ї загиблого бердичівлянина-Захисника України. Двома іншими рішеннями виконкому дітям надано статуси дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. Щодо останнього, то, відповідно, встановлено опіку та призначено опікуна.

Погоджено наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності бердичівської громади шляхом проведення аукціону. Одному з суб’єктів господарювання надано дозвіл на встановлення реклами.

Кілька проєктів рішень, розглянутих на засіданні, стосувалися погодження змісту оголошень про передачу в оренду майна комунальної власності громади шляхом проведення електронного аукціону. Члени виконкому затвердили висновки про вартість та переоцінку об’єктів комунальної власності, а також ухвалили рішення про безоплатну передачу об’єктів нерухомого комунального майна.

У зв’язку з кадровими змінами (призначенням заступника міського голови) було внесено зміни до складу трьох комісій – з питань безпеки та організації дорожнього руху, з питань поводження з безхазяйними відходами та з обстеження зелених насаджень.

Проєкт рішення стосовно надання дозволу на списання основних засобів МКП «Бердичівводоканал» розглянуть на одному з наступних засідань. На думку окремих членів виконкому, дане питання потребує більш детального вивчення.

Останні новини