Відзначення Дня осіб з інвалідністю, платні послуги у басейні та інші питання розглянули на засіданні виконавчого комітету

DSC_0019-5

Члени виконавчого комітету затвердили План заходів із відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю. Так, зокрема, Подяками Бердичівської міської ради відзначать активістів громадських організацій, в яких опікуються особами з інвалідністю. Відповідно до наданих організаціями списків, буде здійснено придбання та передачу продуктових наборів і солодощів, проведено інші виплати.

На засіданні затвердили Положення про порядок надання платних послуг у міському плавальному басейні, а також – перелік послуг та тарифи (наведено нижче).

Родинам чотирьох загиблих Захисників України виділять матеріальну допомогу на загальну суму 200,0 тис. грн. Низка проєктів рішень стосувалася сфери захисту прав дітей: визначено способи участі матері у вихованні дитині, 16-ти дітям надано статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів тощо.

Члени виконкому внесли зміни до кількох попередніх своїх рішень, погодили зміст повторних оголошень про передачу в оренду комунального майна, надали згоду на списання основних засобів МКП «Бердичівводоканал». Окрім того, було затверджено Положення з обстеження технічного стану житлових будинків та Правила розміщення та встановлення сміттєвих контейнерних майданчиків.

Один відгук

1. Ви в адекваті затверджувати такі тарифи в басейні?!!Це комунальне підприємство!А ціни..захмарні!!