Бердичів

міська рада

Геройськи загинув, йдучи у наступ: бердичівська громада оплакує 25-річного Євгенія Шпака

Шпак_сайт

На тлі різнобічного аналізу ходу воєнних дій в Україні не припиняють бити рашистів українські Захисники й Захисниці. Жорстке протистояння триває вдень і вночі, і в ньому великою кров’ю, великим потом та надлюдськими зусиллями Сили оборони України не дають злочинному російському режимові здійснити плани зі знищення незалежної української держави.

На щитах повертаються до рідних громад загиблі Герої, важкими ранами для тих, хто у тилу, обертаються трагічні звістки про загибель земляків. У невимовному сумі бердичівська громада: у боях за Україну загинув 25-річний Євгеній Шпак.

Народився Євгеній у Бердичеві. Закінчив 12-ту школу, потім – будівельний ліцей. Несучи службу в армії, вирішив укласти контракт із ЗСУ. Брав участь в АТО.

10 листопада 2023 року його штурмова рота наступала у Покровському районі, що на Донеччині. В одному з зіткнень із ворогом солдат Євгеній Шпак геройськи загинув. Наш земляк віддав своє таке ще молоде життя за те, аби мільйони українців жили вільними в успішній країні. Він не зрадив військовій присязі, не зрадив своєму народові. Вічна Пам’ять і Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Євгенія Шпака та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!