Бердичів

міська рада

Грошова допомога на оренду житла для ВПО

Управління-сімї-та-соцзахисту-1

Грошова допомога надається у межах реалізації проєкту «Надання невідкладної допомоги для підготовки до зими постраждалим від конфлікту громадам» – від чеської гуманітарної організації «Людина в біді» за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України.

Грошова допомога покриває щомісячні витрати на оренду та комунальні платежі у розмірі до 9000 гривень на місяць протягом 6-ти місяців.

Для домогосподарств ВПО, які планують переїхати в нове житло, передбачена додаткова виплата у розмірі 5000 гривень (ця сума може бути використана на витрати, пов’язані з переїздом, пошуком нового житла, оплату агентських послуг тощо)

Хто має право отримати допомогу?

Проєкт розрахований тільки на внутрішньо переміщені домогосподарства від трьох осіб з постраждалих в результаті воєнних (бойових) дій територій Українита надає можливість переїхати до більш сприятливих районів в межах Житомирської, Бердичівської, Андрушівської, Радомишильської, Коростенської, Попільнянської територіальних громад Житомирської області.

Якщо домогосподарства належать до наступних категорій:

 • Домогосподарства ВПО, які проживали на території громад, розташованих в районах проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації.
 • Домогосподарства ВПО, які знаходяться під загрозою виселення з місця тимчасовогопроживання, де наразі проживають.
 • Домогосподарства ВПО, яким загрожує виселення з їхнього поточного житла.
 • Домогосподарства ВПО, які проживають в незадовільних умовах (таких як, площа проживання на одного члена родини – менша ніж 7,5 м., відсутні водопостачання, санітарні умови, джерело опалення та інше).

При виборі одержувачів допомоги пріоритет надаватиметься (АЛЕ НЕ ОБМЕЖУВАТИМЕТЬСЯ) домогосподарствам, які мають у складі:

 • троє та більше дітей, віком до 18 років;
 • з одним опікуном або одним з батьків.
 • вагітних/жінокякі годують;
 • домогосподарства, які приймають задокументованих дітей без супроводу дорослих;
 • маломобільних осіб, людей з хронічними захворюваннями та групою інвалідності;
 • домогосподарства ВПО, у яких внаслідок воєнних (бойових) дій після 24.02.2022 частково або повністю постраждало власне житло.

Як зареєструватися?

 • Для участі в програмі необхідно заповнити заявку та надіслати її організації.

Заповнити можна скануючи QR код:

чи за посиланням: https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/RRzGo5n2

Правила отримання допомоги:


чи за посиланням: https://bit.ly/3QJNQux

 • або заповніть паперову форму анкети (анкету можна отримати в центрі тимчасового проживання там, де  ви мешкаєте)  до 10.12.2023 року (включно).

Очікуйте відповідь від організації через 30 днів після закінчення терміну реєстрації на ваш контактний номер телефону.

Звертаємо Вашу увагу на те, що реєстрація не гарантує отримання допомоги. Розмір грошової допомоги визначатиметься індивідуально.

Домогосподарства, які вже отримували або отримують грошову допомогу на орендну житла від чеської гуманітарної організації «Людина в біді», інших недержавних гуманітарних організацій, благодійних установ, міжнародних агенцій розвитку після 24 лютого 2022 року, можуть брати участь у проєкті, але не матимуть пріоритету у процесі відбору.

Залишити відгук про процес реєстрації, якість виконання проєкту та поставити інші питання можна, звернувшись на безкоштовну гарячу лінію- 0 800 210 174 (пон.-четв. З 9.00 до 17.00, п’ятн. до 16-00),  Viber, Telegram, WhatsApp : 099 767 37 06 aбо надіслати лист на електронну адресу: hotline.ukr@peopleinneed.net

Управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради

Останні новини