Бердичів

міська рада

Депутати Бердичівської міської ради зібралися на 43 позачергову сесію

DSC_0049-1

43 позачергову сесію відпрацювали депутати Бердичівської міської ради. Низка проєктів рішень, розглянутих та затверджених ними, була пов’язана з матеріально-технічною допомогою підрозділам ЗСУ. На сесії затвердили Порядок призначення і виплати одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України у разі загибелі (смерті) у зоні воєнних (бойових) дій (у новій редакції). Розмір матеріальної допомоги складає 50,0 тис. грн., відтепер кошти виплачуватимуться і тим оборонцям України, котрі померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва, захворювання, отриманого під час безпосередньої участі у боротьбі з російськими агресорами.

Семеро мешканців громади отримають матеріальну допомогу задля невідкладного та/або оперативного лікування важких хвороб, що загрожують їхньому життю. Загальна сума допомоги складає 33,0 тис. грн.

На сесії було внесено ряд змін до місцевих галузевих Програм. Кількох, суто технічних, правок зазнала медична програма. Через брак коштів освітньої субвенції і у зв’язку з необхідністю виплати заробітної плати освітянам буде здійснено внутрішній перерозподіл коштів (задіють кошти, зекономлені за іншими КПКВК). Понад 1,2 млн. грн., що залишилися після термомодернізації 1-ї гімназії, спрямують на придбання пральних машин, електропателень, електром’ясорубок, холодильників, електрокотлів та морозильних камер для закладів освіти.

Змін зазнає і Програма розвитку галузі культури. Так, зокрема, 40,0 тис. грн. із депутатського фонду спрямують на придбання книг для поповнення фондів Публічної бібліотеки громади, ще 30,0 тис. грн. із того самого фонду – на придбання комп’ютерної техніки для міської художньої школи.

Змінено також Програми з розвитку фізичної культури і спорту та з розвитку ЖКГ. Щодо останньої, то на 214 тис. грн. збільшено видатки на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійних лих. Із метою забезпечення безперебійного та сталого проведення опалювального сезону та, враховуючи неможливість підняття тарифів під час воєнних дій, понад 1,2 млн. грн. спрямують КП «Бердичівтеплоенерго» на відшкодування різниці у тарифах. За рахунок зменшення видатків з інших заходів буде збільшено видатки на поточний ремонт доріг та вулиць (470,0 тис. грн.) та на грейдерування (1,5 млн. грн.). Так само буде збільшено кошторисні видатки на будівництво пам’ятного комплексу Захисникам України, що на вул. Європейській біля 1-ї гімназії.

Після того, як депутати проголосували за запропоновані зміни до програм, було внесено відповідні зміни і до бюджету громади на 2023 рік. Останній проєкт рішення, розглянутий народними обранцями, стосувався надання дозволу МКП «Бердичівкомунсервіс» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок водного фонду бердичівської громади. Орієнтовна площа даного фонду – близько 193 га.

Останні новини